להלן מספר שאלות נפוצות שעלו מול הלקוחות:

שאלה : כיצד מתומחרת עלות התיקון?

 

תשובה: מטבע הדברים עלות התיקון כוללת בתוכה את עלות חומרי הגלם, מורכבות הבעיה, זמן עבודה והמרחק. על מנת לייעל את הטיפול רצוי לשלוח תמונות שימחישו את הבעיה ואלו חלקים נדרש להחליף. ככל שהתיאור מדויק יותר כך יותר קל לי לתת הערכת מחיר מתאימה יותר. כמו כן, ניתן להיכנס למחירון באתר ולקבל סדר גודל של העלויות. 

 

שאלה: היכן ניתן לראות המלצות?

 

תשובה: המלצות ניתן לקרוא בכרטיס העסק בגוגל או פשוט להתקשר ואשמח לתאם שיחה בניכם לבין לקוחות קודמים.

שאלה: ניתן לקנות את חלקי החילוף ולתקן לבד?

 

תשובה: אני לא מוכר חלפים, וניתן למצוא את מרבית החלפים בחנויות (בדרך כלל במחירים מופקעים). בכל מקרה, חלק מהתיקונים פשוטים אולם מרביתם דורשים כלי עבודה יעודים וניסיון קודם. כל אחד והמקצוע שלו, וטעות קטנה יכולה לגרום לנזק הרבה יותר גדול.

 

שאלה: יש לי בבית תריס גלילה חשמלי, ולמרות שאני שומע את המנוע התריס לא עולה מה עושים? 

 

תשובה: במידה והמנוע מגיב למתג ההפעלה והתריס לא עולה (וכולו נשאר למטה), אזי סביר להניח שהרצועות הפנימיות התנתקו. כלומר, המנוע התנתק מהתריס עצמו ונדרש לחברם מחדש. להרחבה ניתן לקרוא בבלוג שלי בנושא תריסי גלילה.

 

שאלה: נכנסתי לבית חדש לפני מספר חודשים וכבר דלת היציאה למרפסת חורקת וקשה להזזה?

 

תשובה: אכן מדובר על תקלה אופיינית בבניינים חדשים. סביר להניח שנדרש להחליף את הגלגלים של הדלת. כל גלגל מתאים למשקל מסוים, ובעיקר בבניינים אנו רואים שמותקנים גלגלים לא מתאימים על דלתות זכוכית כבדות אשר שוחקות במהירות את הגלגלים. להרחבה ניתן לקרוא בבלוג שלי בנושא ההתאמה דלתות/ חלונות וגלגלים.

שאלה: כמה עולה להתקין רשתות בבית?

 

תשובה: רשתות בבית הפכו בתקופה האחרונה למוצר חובה בכל בית באזור. עם זאת, רק בחלק קטן מהבתים קיימת הכנה לרשת (הכוונה למסילה נפרדת). בבתים אשר קיימת הכנה לרשת מדובר על הוצאה של כמה מאות שקלים תלוי בגודל ובצבע הכנף. היכן שאין הכנה, צריך לבדוק האם בכלל יש מקום לרשת, ואז מגיוון האפשרויות רחב ובהתאם העלות. אנו מתקינים את כל סוגי הרשתות הקיימות בשוק כפי שניתן לקרוא בבלוג בנושא.

 

שאלה: יש לי בבית תריס גלילה חשמלי והמנוע מקצר מה עושים?

 

תשובה: מדובר על תקלה בחיבורי החשמל של המנוע ו/או המפסק, בכל מקרה מומלץ לפנות לחשמלאי מוסמך. אומנם, קיים סיכוי שהתקלה היא במנוע עצמו ואשמח לבוא לטפל בבעיה אולם רק לאחר שחשמלאי ניתק את החיבורים. עם חשמל לא משחקים ...גם אני לא.

 

שאלה: האם ניתנת אחריות על תיקונים?

 

תשובה: באופן גורף התשובה היא לא, ניתנת אחריות רק על התקנות של חלונות/תריסים ורשתות שיוצרו והותקנו על ידינו. עם זאת, כל מקרה לגופו, ואנחנו מסבירים הכל ותמיד זמינים לשאלות או תיקונים חוזרים.

תריס שלבים לאחר תיקון
תריס שלבים לפני תיקון
לפני ואחרי:
לאחר החלפת שלבים ותיקון מנופים
תריס שלבים שבור
תריס שלבים חדש
לפני......
אחרי, חידוש מלא!