פתרונות לרשתות נגד יתושים


בטח לא צריך להרחיב על כמה חמורה בעיית היתושים במרכז והרחבנו בנושא בבלוג הקודם. יחד עם זאת, הפעם נעסוק בפתרונות ומה אנחנו ב "תריס Net" יודעים להציע:

אז ככה, מעבר לבעיית היתושים הבעיה הנוספת היא שברוב הבתים כלל לא קיימת הכנה לרשת נגד יתושים ולעתים אף קיים תריס או סורג שמצמצם מאוד את האופציות האפשריות להתקנת רשת.

ראשית, מאוד חשוב לשים לב האם קיימת הכנה, הכוונה היא למסילה נוספת שאין עלייה כנף של חלון או תריס. אם זהו המקרה אזי, לאחר זיהוי החלון, ניתן פשוט להוסיף כנף רשת נוספת. לרוב ניתן להוסיף בהתאם לדגם החלון (7000, בורג וכו') אולם במקרים שקיימת מסילה דקה והפתח לא גדול מדי ניתן להתקין גם כנף רשת קלה וזולה יותר.

כאמור, הבעתיות מתחילה כאשר אין הכנה לרשת ולמעשה רק בשנים האחרונות המודעות לנושא הובילה לכך שהקבלנים מציעים מפרט עם הכנה לרשת.

אז מה עושים אם אין הכנה לרשת???

רשת הזזה דקה נגד יתושים
רשת פליסה נגד יתושים
  • במידה וקיים מספיק מרווח מאחורי החלון ו/או מספיק מרווח בין החלון לתריס ניתן להתקין רשת הזזה עם מסילות ייעודיות, כמובן בהתאם לגודל המפתח. עבור מפתחים קטנים נתקין רשת קלה וזולה יותר ועבור מפתחים גדולים יותר נתקין רשת מדגם 7000 או 9000.

  • כאשר לא קיים מרווח, ניתן להתקין בחלון/דלת הזזה כנף רשת על מסילה "תפוסה", כלומר מסילה שכבר נוסעת עלייה כנף זכוכית. פתרון זה רלוונטי בעיקר למפתחים גדולים עם 3 כנפיים ומעלה. הפתרון יחסית זול ויעיל אולם מגביל את אפשרויות הפתיחה של החלון/דלת.

  • במקומות שקיים מרווח מינימלי בין הויטרינה לתריס ניתן להתקין רשת אקורדיון, או רשת פליסה בשמה המקצועי. הכוונה לרשת שנעה ימינה ושמאלה על מסילה יעודים ומתקפת לתוך "קסטה" בעובי של סנטימטרים בודדים. בפתרון מעט יקר יותר מהאופציות האחרות אולם אנו נוהגים להמליץ עליו כאשר אין אופציה אחרת.

  • פתרון נוסף, היא רשת גלילה, הכוונה לרשת שעולה ויורדת בתוך שתי "מזוזות" בדומה לתריס גלילה. רשת גלילה יכולה להתאים לכל סוגי המפתחים אולם נפוצה בעיקר במפתחים קטנים (חלון) ובעיקר בחלון ממ"ד. היתרון הגדול ברשת גלילה שהיא מאפשרת פתיחה מלאה של פתח החלון לעומת רשת הזזה שבה תמיד חצי חלון יהיה מרושת.

  • אבל ישנם מקרים שאין מקום למסילות נוספות וגם אין גי

רשת שקופה נשלפת לחלון קיפ

כמו שאתם מבינים קיימים שיקולים רבים בבחירת פתרון הרישות האופטימאלי (ובאמת שעסקנו פה בבעיות הנפוצות ביותר) לכן ממולץ מאוד להתקשר ולקבל ייעוץ מקצועי.

בניגוד למה שנהוג לחשוב במרבית המקרים התייעצות מקצועית עם מומחה לרשתות יתושים דווקא תוזיל את העלות הכוללת וכמובן שהפתרון יהיה אופטימאלי יותר.

רשתות הן עיקר המומחיות שלנו ונשמח לעזור לכם לפתור את בעיית היתושים בצורה המקצועית והיעילה ביותר (ביעילות אני מתכוון למינימום עלויות).

התקשר עכשיו אני זמין 052-8024003

שי

החלפת רשת נגד יתושים בבית הלקוח

Featured Posts
בקרוב יהיו כאן פוסטים ששווה לחכות להם!
שווה להמשיך ולעקוב...
Recent Posts
Archive
Search By Tags
אין עדיין תגים.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square