על גלגלים...


דלתות יציאה למרפסת הם דבר מרשים מאוד, פתח גדול יותר מאפשר נוף יפה יותר וכנף דלת גדולה מאפשר מעבר נוח וכניסה של אויר. עם זאת, ככל שהכנף גדולה יותר היא שוקלת יותר ומתרבות הבעיות. "קשה להזיז את הדלת, הדלת כבדה וחורקת מה עושים"? אז קודם כל נבין את שורש הבעיה. לכל כנף דלת משקל שונה : כנף הרשת היא הקלה ביותר לאחר מכן כנף התריס (כאשר אין תריס גלילה) וכנף הזכוכית היא הכבדה, ומן הסתם, הבעייתית.

גלגלי הזזה לדלת אלומיניום

לכל משקל מתאים סוג גלגלים שונה, מגלגל פלסטיק יחיד (השמאלי בתמונה למעלה) ועד צמד גלגלי מתכת עבור משקלים כבדים כפי שניתן לראות בצד ימין של התמונה. הבעיה מתחילה כאשר מתקינים גלגל שלא מתאים למשקל שהוא אמור לשאת, במקרים כאלה, זה רק עניין של זמן עד שהגלגל ישקע ונתחיל לראות שחיקה של המסילה, וכמובן, כנף הדלת תהפוך קשה להזזה.

גם כאשר הגלגלים תקניים הקורוזיה והסביבה עושים את שלהם והגלגלים נשחקים עם זה הזמן. בתמונה ניתן לראות מה קורה לגלגלים בסביבה של בעלי חיים ורטיבות.

שריטות על המסילה רומזת על הצורך להחליף גלגלים

אז איך יודעים שצריך להחליף גלגלים?

כאשר הכנף הופכת "כבדה" ומתחילים לראות סימני שריטות על המסילה, הגיע הזמן להזמין בעל מקצוע להחליף גלגלים וכמובן לוודא שהגלגלים תקניים.

חשוב לזכור שהבעיה לא תחלוף עם הזמן, ובמקרים של הזנחה ארוכה מתחילה גם שחיקה של הכנף עצמה עד מצב שהכנף נתקעת לגמרי........ואז הבעיה כבר מורכבת יותר. אם המסילה שלכם נראית כמו בתמונה תתקשרו 052-8024003 ואנחנו ב "תריס Net" נתקן.


Featured Posts
בקרוב יהיו כאן פוסטים ששווה לחכות להם!
שווה להמשיך ולעקוב...
Recent Posts
Archive
Search By Tags
אין עדיין תגים.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square