תריס שלבים ישן, מתי מתקנים ומתי מזמינים חדש


תריס השלבים (או תריס רפפה) הוא התריס הנפוץ ביותר בארץ. הזזה, פתיחה או כיס, תריס השלבים מאפשר לנו ליהנות מכניסה הדרגתית של אור ואוויר. בניגוד לתריס גלילה שהוא פתוח או סגור בתריס השלבים ניתן להחליט כמה אור רוצים והיכן לפתוח או לסגור. תריס תקין, מאפשר החשכה של החלל ותורם משמעותית לאיטום הבית. הבעיה שלאחר מספר שנים שלבי הפלסטיק וגם התפסנים (שאלות בהגהה המקצועית) נוטים להישחק. השמש הקופחת, הלחות והמליחות כל אלו "אוכלים" את השאלות לאט ובטוח. כאשר השאלות מתפוררות, השלבים מתחילים ליפול ולהישבר.

חשוב להבין, שבהשוואה לכנף זכוכית או רשת, כנף תריס דורשת המון מיומנות ועבודה. בעוד שהחלפת רשת או זיגוג זכוכית מתבצע תוך מספר דקות, בכנף תריס מושקע זמן עבודה רב בחיתוך השלבים, חיבור השאלות והתקנת המנופים/מנעולים.

מעבר לעבודה, קיימים סוגים שונים של שלבים כאשר הנפוץ הוא שלב הפלסטיק 8 ס"מ, אולם ניתן להשיג גם שלב מוקצף, שלב אלומיניום, שלבים קטנים יותר וכמובן במגוון צבעים. לחלק מהשלבים מתאים פרזול סטנדרטי בעוד לאחרים נדרש פרזול מיוחד. כאשר אנו מגיעים לבית הלקוח אנו בוחנים תחילה את מצב השאלות (התופסנים). איפה שהשלב נפל צריך להחליף את השאלות. יחד עם זאת, היכן שקיימים שאלות שחוקות רצוי להחליף גם אותן, מכיוון שסביר להניח שייפלו בנגיעה הראשונה. עלות של החלפת שאלות בכנף תריס נע בין 250 ש"ח לתריס חדר סטנדרטי ועד 500 ש"ח בתריסים גדולים עם מספר שדות. כמובן, שיש גם מקרים שחסרים שלבים, השאלות שחוקות ומתפוררות, המנופים שבורים ונדרש גם להחליף גלגלים. במקרים כאלה שווה לשקול הזמנה של תריס חדש. בכל בעיה אתם מוזמנים להתקשר ל-052-8024003 ואנו ב "תריס Net" נדריך אותכם מה ניתן לעשות, אז תתקשרו ו-we will fix it.


Featured Posts
בקרוב יהיו כאן פוסטים ששווה לחכות להם!
שווה להמשיך ולעקוב...
Recent Posts
Archive
Search By Tags
אין עדיין תגים.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square